Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.


26.10.2020

Nowa wersja nVision

Można już pobierać nową wersję nVision
26.10.2020

Monitorowanie infrastruktury

Vertiv Environet Alert
23.10.2020

Telefonia w chmurze

NFON Cloudya
23.10.2020

Nowości w EDR

Bitdefender GravityZone
23.10.2020

Wykrywanie anomalii

Flowmon ADS11
23.10.2020

Mobilny monitor

AOC 16T2
22.10.2020

HP Pavilion

HP zaprezentowało nowe laptopy z linii Pavilion.
22.10.2020

Inteligentny monitoring

WD Purple SC QD101
22.10.2020

Przełącznik 2,5GbE

QNAP QSW-1105-5T

ABBYY FineReader Server – usprawniona praca z dokumentami

27-08-2020
Obecna sytuacja na świecie spowodowała, że musieliśmy się odnaleźć w nowych realiach zawodowych. Firmy kontynuują pracę zdalną, co oznacza zmiany w funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz wzmożony obieg dokumentów elektronicznych. Wsparciem w tych działaniach może być ABBYY FineReader Server. 
 
Cenne dane często tkwią w dokumentach papierowych lub w ich zeskanowanych kopiach, których nie można przeszukać za pomocą wyszukiwarki. Pracownicy spędzają mnóstwo czasu na odnajdywaniu informacji związanych z powierzonymi zadaniami – przeglądają tradycyjne archiwa, czytają wielostronicowe opracowania i nierzadko mozolnie przepisują fragmenty, które są im potrzebne. Gdy pozostają w trybie home office, mają dodatkowe trudności z dostępem do wiedzy. W efekcie napotkanych ograniczeń wykonanie zleconych projektów wydłuża się, spada więc jakość obsługi klienta, pojawia się widmo kar finansowych. Jak więc ułatwić pracownikom korzystanie z firmowych zasobów? 
 
ABBYY FineReader Server to rozwiązanie do konwersji, ułatwiające pracę na plikach – zwłaszcza wyszukiwanie niezbędnych informacji. System pozwala na automatyczne przekształcanie dużej ilości różnego rodzaju dokumentów z wersji nieedytowalnej (np. PDF, JPEG, TIFF, BMP) na wersję edytowalną lub dla potrzeb długoterminowej archiwizacji (np. DOC, XML, XLS, TXT, PDF/A). Dzięki temu z łatwością można wyszukać potrzebne dane, klauzule, cytaty czy wykresy zapisane w 190 językach. Wszystko, czego potrzebują pracownicy, może zostać zlokalizowane w ciągu kilku sekund. ABBYY FineReader Server pozwala na weryfikację oraz edycję tekstów – szybko, dokładnie i automatycznie. Dzięki konwersji formatu zyskujemy możliwość tworzenia stabilnych archiwów elektronicznych, co zwiększa wydajność poprzez szybszy dostęp do zasobów firmowych.
 
Co ważne, rozwiązanie serwerowe pozwala na automatyczny import dokumentów z różnych źródeł. Mogą to być foldery sieciowe, drukarki wielofunkcyjne, skanery, a nawet wysyłane wiadomości e-mail czy zewnętrzne systemy. Wykorzystując technologię Optycznego Rozpoznawania Znaków, ABBYY FineReader Server automatycznie przekształca zaimportowane materiały w skompresowane, łatwo przeszukiwalne dokumenty z dowolnym rozszerzeniem. W razie potrzeby użytkownik może też ręcznie poprawiać́ informacje tekstowe oraz dodawać metadane do dokumentu. Powstałe w ten sposób pliki cyfrowe mogą być zapisywane w dowolnej liczbie miejsc przechowywania oraz eksportowane do innych aplikacji, np. do MS SharePoint. Dokumenty przetwarzane są automatycznie od momentu ich skanowania, poprzez indeksowanie, aż następuje eksport do elektronicznych archiwów, a także do systemów obiegu dokumentów. Wdrożenie takiego rozwiązania jest proste i szybkie, podobnie jak późniejsza praca z programem, bo dzięki intuicyjnemu interfejsowi obsługą rozwiązania ABBYY FineReader Server mogą zajmować się osoby nieposiadające specjalistycznej wiedzy informatycznej. 
 
Już dziś zamów wersję testową na 30 dni i sprawdź, jak może to usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy: Kliknij tutaj

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"